Repetišuvdna. Repetisjon

Gii máhttá šat CD-rom spillain? Oahppit šadde sihke dihtor- ja gielamáhtuin bargat go válljejin dakkár boaresmállet repetišuvnnahárjehusa. Boađus: oahppit liikojedje spillaide. Lei vuordemeahttun boađus mu mielas.

Hvem kan med CD-rom spill lengre? Elevene måtte bruke datakunnskapene og språkferdighetene når de fikk en slik gammeldags repetisjonsoppgave. Resultat: elevene likte spillene. Det var et uventet resultat synes jeg.

Legg igjen en kommentar

Fyll inn i feltene under, eller klikk på et ikon for å logge inn:

WordPress.com-logo

Du kommenterer med bruk av din WordPress.com konto. Logg ut /  Endre )

Twitter-bilde

Du kommenterer med bruk av din Twitter konto. Logg ut /  Endre )

Facebookbilde

Du kommenterer med bruk av din Facebook konto. Logg ut /  Endre )

Kobler til %s